همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دیناوین | Dinawin

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر copapp.ir
معرفی شرکت دیناوین

امکان رشد، پیشرفت و آموزش حین کار از مهم ترین نکاتی ست که همیشه سعی کرده‌ایم در دیناوین برای تمام همکارانمان مهیا باشد.

معرفی شرکت دیناوین

شرکت دیناوین فعالیت خود را در سال 1388 در بازار لوازم و قطعات یدکی خودرو با هدف ارائه خدمات متفاوت در زمینه خدمات فروش و توزیع در بازار سنتی قطعات خودرو آغاز نمود. واردات گسترده از کشورهایی چون ژاپن، چین، تایوان، ترکیه، امارات و ... همچنین کسب نمایندگی از کارخانجات و برندهای معتبر خارجی، کسب نمایندگی گروه بهمن و افتخار عنوان پر فروش ترین نماینده‌ی این گروه در طی ده سال، افتتاح چندین شعبه‌ی فروش و ...، گوشه‌ای از فعالیت‌های این شرکت در حوزه‌ی کسب‌وکار بوده است.

فرهنگ کاری شرکت دیناوین

مسیر رو به رشد دیناوین از ابتدای تاسیس تا به امروز گواهی بر این است که ما بر خلاف تمام مشکلات هرگز از حرکت رو به جلو نایستاده‌ایم.

فرهنگ کاری شرکت دیناوین

در خانواده‌ی دیناوین، همه‌ی ما میکوشیم در کنار پیشبرد اهداف مجموعه، رشد و تعالی اعضای تیم را همواره در نظر داشته باشیم. مهیا بودن مسیر تعالی تمام افراد یک تیم در وهله‌ی اول نشانه‌ی سلامت مسیر کلی مجموعه بوده و همچنین تضمینی برای سهیم شدن همگی در آینده‌ای روشن است.
در تیم ما خلاقیت، ایده پردازی، ارائه راهکارهای نوآورانه و مشارکت در برنامه‌ریزی‌ها و اجرای آن‌ها بسیار ارزشمند شمرده میشود. و همیشه در تلاشیم افراد مستعد و خلاق را در کنار تیم داشته باشیم و فضایی مناسب برای مشارکت همگی اعضای تیم در تصمیم گیری‌ها آماده کنیم.

مزایای همکاری با شرکت دیناوین

ما بر این باوریم که اولین و مهم ترین مشتریان ما، تیم درون سازمان ما هستند پس همواره در تلاشیم تا رضایتمندی همکاران‌مان را در تمام مراحل در نظر داشته باشیم.
برای کسب این مهم اقداماتی را نیز انجام داده ایم که از جمله‌ی آن‌ها میتوان به:
- ایجاد بستر مناسب جهت استفاده از شناوری ساعت کار
- برگذاری جشن تولد همکاران
- بزرگداشت مراسمات و مناسبات مربوط به شرکت
- پذیرایی و نهار (یک روز در هفته)
- مناسب کردن زمان کاری (تعطیلی پنجشنبه ها)
- و هم چنین سایر مزایای معمول از جمله بیمه و ...
اشاره کرد.

مزایای همکاری با شرکت دیناوین

من تجربه‌های زیاد و ارزشمندی را در دیناوین کسب کرده‌ام و پیشرفت‌های زیادی را در مسیر کاری‌ام تجربه کرده‌ام. امید به پیشرفت همیشه باعث شده است در شرکت پر انرژی و سخت‌کوش باشم.

image/svg+xml