همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

طراحی سایت دارکوب | Darkoob Web Design

دارکوب یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی وب سایت و سئو در کشور است که جایگاه مناسبی برای افراد با انگیزه، پرتلاش و فعال می‌باشد.

معرفی شرکت طراحی سایت دارکوب

دارکوب نام و علامت تجاری ثبت شده و یکی از معتبر ترین شرکت‌های فعال در زمینه طراحی سایت، سئو، طراحی پرتال در کشور است که توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق برگزیده شده است.
افتخارات و مجوزها
برگزیده شده به عنوان شرکت خلاق توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
دارای مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه استان تهران
رتبه ۴ شورای عالی انفورماتیک کشور
دارای مجوز آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور
دارای مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دارای پروانه کسب و کارهای مجازی
عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن

مجموعه‌ای در حال رشد و مناسب برای افرادی پر تلاش و باانگیزه

فرهنگ کاری شرکت طراحی سایت دارکوب

آغاز فعالیت تیم دارکوب از سال 1381 بوده است و در این سال‌ها در حدود 4000 وب‌سایت طراحی و برنامه نویسی نموده است. دارکوب وب سایت‌ها را بر اساس زبان PHP و به صورت داینامیک برنامه نویسی می‌نماید و با توجه به امکانات مورد نیاز، وب سایت را از پایه توسط PHP و یا با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو، اپن کارت، پرستا شاپ و همچنین فرم ورک‌ها مانند لاراول پیاده سازی می‌نماید. البته از قالب آماده وب سایت استفاده نمی‌نماید و قالب‌ها را توسط تیم خود، از پایه اجرا می‌نماید. ارائه خدمات با کیفیت و ارزان در کمترین زمان ممکن خط و مشی اصلی این مجموعه است. یکی دیگر از خدمات دارکوب سئو و بهینه سازی وب سایت است که این مجموعه یکی از شرکت‌های معتبر در این زمینه است. در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت از دارکوب نمونه کار نخواهید، زیرا دارکوب هم اکنون برای کلیه عبارات کلیدی مربوط به طراحی وب سایت که جزء سخت‌ترین عبارات در عملیات بهینه سازی وب سایت است، وب سایت صفحه اول گوگل دارد.

مزایای همکاری با شرکت طراحی سایت دارکوب

مجموعه دارکوب شرکتی شناخته شده و در حال توسعه است که به سرعت در حال رشد است. این مجموعه نیاز به همکاری به افراد با انگیزه و پر تلاش را دارد. با توجه به خروجی هر فرد در هر ماه مزایایی به هر فرد تعلق می‌گیرد. در مجموعه دارکوب افراد پر تلاش همیشه حمایت می‌شوند. با توجه به آنکه مجموعه دارکوب دارای آموزشگاه و استارت آپ‌های متنوعی است همکاران این مجموعه می‌توانند در سایر دپارتمان‌های این مجموعه نظیر آموزشگاه نیز همکاری نمایند. امکان دورکاری برای همکارانی که به کار خود تسلط دارند نیز وجود خواهد داشت.

محیطی علمی، دوستانه، گرم و صمیمی

image/svg+xml