همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دانا پرداز | DANA PARDAZ

معرفی شرکت دانا پرداز قشم

امیدوارم روند رشد شرکت همیشه ادامه داشته باشه و بتونیم خانواده دانا پرداز رو بزرگتر کنیم.

معرفی شرکت دانا پرداز قشم

دانا پرداز یک شرکت نرم افزاری دانش بنیان است که محصولاتی در زمینه مدیریت کسب و کار و همچنین مدیریت فناوری اطلاعات تولید می‌کند. از سال 1385 شروع به فعالیت کرده‌ایم و افتخار این رو داریم که در حال حاضر بیش از 3000 شرکت و سازمان در سطح کشور از محصولات ما استفاده می‌کنند. ما به کمک همکاران درجه یک خود تونستیم به کسب و کارها کمک کنیم تا سریعتر رشد کنند و در کار خود موفق باشند. با این نگرش، ما موفقیت خودمون رو در گرو موفقیت مشتریان مون میدونیم و هدف اصلی خودمون رو تلاش برای موفقیت مشتریان گرانقدر خود قرار دادیم.

فرهنگ کاری دانا پرداز قشم

در دانا پرداز همه افراد از فرصت رشد برابر برخوردارند و تیم‌های مختلف با سخت‌کوشی کارهای بزرگی را انجام می‌دهند.

فرهنگ کاری دانا پرداز قشم

مشتری بالاتر از همه چیز
ما در دانا پرداز از نهادهای سرمایه گذار یا حامیان مالی کمک نمیگیریم. همه جریان درآمدی ما به داشتن مشتریان راضی و وفادار وابسته است. پس در همه تصمیمات و فعالیت های خود، همیشه مشتری را بالاتر از همه چیز قرار می دهیم و در جهت کسب رضایت آنها تلاش می کنیم.
احترام، صداقت و شفافیت
صداقت و شفافیت از ارزش های بنیادین ما هستند. با برخورد صادقانه و ارتباطات شفاف، ضمن پایبندی به اصول اخلاقی، اعتماد و همکاری متقابل را تقویت می کنیم و به ایجاد محیطی سالم و پویا کمک می کنیم.
با برخورد محترمانه و توجه به نظرات و نیازهای همکاران، فضایی سازنده و دوستانه ایجاد می کنیم که زمینه ساز رشد و پیشرفت همه ما خواهد بود.
مسئولیت پذیری
مسئولیت پذیری به معنای تعهد به انجام درست و به موقع وظایف و مسئولیت های محوله است. در دانا پرداز، مسئولیت پذیری یکی از ارکان اصلی موفقیت ماست.
همکاری تیمی
ما همکاری تیمی را به عنوان یکی از اصول اساسی موفقیت می دانیم. با کار گروهی و هم افزایی، توانمندی های فردی را در خدمت اهداف مشترک قرار می دهیم و با همدلی و مشارکت، به نتایج بزرگتری دست می یابیم.

مزایای همکاری با شرکت دانا پرداز قشم

ما می‌دونیم که پیشرفت شرکت در گرو پیشرفت افراد تیم ما است. در دانا پرداز ما به محصولات نرم افزاری با کیفیت و قدرتمند خودمون افتخار می‌کنیم و همیشه تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات رو به مشتریانمون ارائه کنیم. ما بر این باوریم که تحقق اهداف شرکت در همه حوزه‌ها در گروی جذب و حفظ نیروهای باهوش و متخصص است و برای همین منظور دائماً در جستجوی افرادی هستیم که مشتاق ساخت محصولات عالی هستن و از خوشحال کردن مشتریان لذت می‌برند.
در دانا پرداز، نوآوری کلید پیشرفت و رقابت پذیری ماست، بسیاری از محصولات و خدمات ما حاصل نوآوری نیروهای ارزشمندمان است. پس همیشه از ایده ها و راه حل های جدید و خلاقانه استقبال میکنیم.

مزایای همکاری با شرکت دانا پرداز قشم

در دانا پرداز همکاران به رشد یکدیگر کمک می‌کنند و روحیه جوان و خلاق شرکت موجب رشد هرچه بیشتر پرسنل می‌شود.

image/svg+xml