همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دامون | Damoon

تاسیس در ۱۳۹۲ تولید و صنایع ۱۱ تا ۵۰ نفر www.damoon-co.com
معرفی شرکت دامون

از اینکه در محیط کارم یادگیری، دانش، همکاری، همدلی، مسئولیت پذیری و رشد فردی به معنای واقعی چنین نقش پررنگی دارد خیلی خوشحال هستم.

معرفی شرکت دامون

شرکت مهندسی دامون (سهامی خاص) در سال ١٣٩٢ با مأموریت خلق ارزشهای صنعتی و اخلاقی ماندگار و بر پایه علوم مهندسی، مدیریت و اقتصاد پیشرفته توسط فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر تأسیس گردید. هدف غایی موجودیت دامون، تقویت و بهینه سازی فرآیندهای صنعتی، صرفه جویی در مصرف انرژی، ایجاد حداکثر ارزش افزوده در صنایع تولیدی و سازمانهای خدماتی کشور ایران و در نهایت توسعه مهارت و رضایتمندی حداکثری سرمایه های انسانی این شرکت است. دامون تاکنون به بیش از سه هزار واحد صنعتی از جمله اغلب شرکتهای بزرگ صنعتی کشور همچون مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا)، پلیمر آریاساسول، داروسازی عبیدی،شهروند، مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد، شرکت صنعتی آما، هلدینگ رایزکو وگروه صنعتی گلرنگ خدمت رسانی کرده است.

فرهنگ کاری شرکت دامون

تمرکز من و همکارانم در شرکت دامون بر ارتقاء دانش تخصصی و بهبود فرهنگ فردی و سازمانی معطوف است. دامون برای من یعنی اعتماد به همکاری، تلاش بی‌وقفه و مثبت اندیشی.

فرهنگ کاری شرکت دامون

دامون برای ما یک خانواده واقعی است. سعی کرده ایم همیشه اعتماد کنیم، در مهربانی و پذیرش پیش قدم شویم، صادق باشیم حتی اگر به ضررمان است و فارغ از شرایط جامعه، تا حد امکان برای هم همکار و یار خوبی باشیم. انواع رقابت های تخریبی و حاشیه های مضر هیچ جایی در دامون نداشته و نخواهد داشت و تلاش می کنیم تا بصورت فردی استعداد هایمان را بشناسیم و آن را شکوفا کنیم. پایبند به رویه ها و قوانین داخلی خودمان هستیم و آن را برای سازماندهی لازم می دانیم. اعتقاد داریم تنها مانع رسیدن به خواسته هایمان، محدودیت های ذهنی ماست که با شفاف اندیشیدن و تجربه عملی حل مسائل، برطرف خواهند شد. اگر رشد مستمر و حل مسائل در محیطی صمیمی دغدغه شماست، به دامون خوش آمدید !

مزایای همکاری با شرکت دامون

سلامت جسمی:
· میان وعده های غذایی سعی شده از بهترین مواد اولیه تهیه شود
· در روش انجام کارها و انتخاب تجهیزات کاری سعی کرده ایم ارگونومی را بیشینه کنیم
· کمک هزینه تاکسی های اینترنتی در شرایط همه گیری بیماری کرونا را پرداخت می کنیم
· موفقیت های مالی شرکت بین همه همکاران به اشتراک گذاشته می شود. در سنوات گذشته، به صورت میانگین حقوق همکاران ما در دامون بیش از متوسط حقوق در سایر شرکت ها بوده است.
سلامت روحی و روانی:
· ما فارغ از رتبه سازمانی با احترام کامل و آرامش باهم برخورد می کنیم
· هر روز یک وعده بازی و دورهمی (در شرایط خارج از همه گیری) وسط روز داریم
· به هم بازخورد می دهیم و سعی می کنیم اصول اخلاق حرفه ای را یاد بگیریم و توسعه دهیم
· بخش اعظم هزینه دوره های آموزشی تخصصی را پرداخت می کنیم

مزایای همکاری با شرکت دامون

دامون برای من به معنی پیشرفت مستمر و انرژی مثبت است. ما در دامون اعضای صمیمی یک گروه با اهداف مشترک هستیم.

image/svg+xml