همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

داهی بنداد | Dahi Bondad

تاسیس در ۱۳۸۹ نفت و گاز ۵۱ تا ۲۰۰ نفر dahibondad.com
معرفی شرکت داهی بنداد

جذاب‌ترین اتفاقی که در این شرکت می‌افتد امکان کسب تجربیات بین‌المللی است.

معرفی شرکت داهی بنداد

شرکت داهی بنداد در سال 1389 تأسیس شد. فعالیت‌های ما حوزه وسیعی از صنایع را همچون نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهی،‌ آب و فاضلاب، غذایی و دارویی، ریلی و جاده‌ای در بر می‌گیرد. حضور فعال در این صنایع و ارتباطات گسترده و بین‌المللی داهی بنداد سبب شده است، ارتباط نزدیکی بین صنایع داخلی و جدیدترین تکنولوژی‌های برتر دنیا فراهم شود که ارمغانی برای صنعت کشورمان و گامی در جهت رشد صنایع داخلی است. علاوه بر فعالیت‌های تخصصی که در صنایع مختلف صورت می‌گیرد، ما مسئولیت اجتماعی خودمان در مقابل نسل‌های آینده را فراموش نمی‌کنیم و همه همکاران ما در داهی‌بنداد، خود را نسبت به نسل آینده مسئول می‌دانند و این شعار اصلی شرکت ماست که به وسیله یافتن و ارائه راه‌حل‌های ناب و کاربردی برای حفظ منابع تجدیدناپذیر محقق می‌شود. شعارها و اهداف بزرگ نیازمند انسان‌های بزرگ است،‌ برای همین ما جمعی از متخصصین کارآمد را در داهی بنداد جمع آوردیم تا سطح خدمات خود را در نسبت رقابتی با شرکت‌های بین‌اللملی و متناسب با استاندادرهای جهانی قرار دهیم. خانواده بزرگ داهی بنداد همواره پذیرای افراد خلاق، متخصص و سخت کوش است.

فرهنگ کاری شرکت داهی بنداد

در داهی بنداد به هم قول دادیم که راهکاری جدید و نوین برای زندگی بهتر پیدا و اجرا کنیم.

فرهنگ کاری شرکت داهی بنداد

ما معتقدیم داهی بنداد یک خانواده است و وقتی صحبت از خانواده می‌شود مسئله اصلی ما «حامی‌گری» است. اینجا همکاران یکدیگر را برای انجام کارهای بزرگ حمایت می‌کنند و چتر حمایتی شرکت بر سر همه کارمندان باز شده تا آفتاب دغدغه‌ها و نگرانی‌ها این خانواده ارزشمند را از بین نبرد. صدای عقربه‌های ساعت در این شرکت همواره به گوش می‌رسد و این یعنی زمان برای ما خیلی مهم است. بدون نظم و برنامه‌ریزی‌های دقیق هیچ چیزی در زمان درست انجام نمی‌شود، پس با یکدیگر همکاری می‌کنیم تا به اهداف خود برسیم. افراد سخت‌کوش اینجا شدیدا حمایت می‌شوند و بستر رشد برای آ‌ن‌ها فراهم می‌شود. این حمایت دلیل واضحی دارد، چرا که شرکت ما از کارمندانش شکل گرفته و اگر همه اعضا به رشد شخصی توانمندی‌های خود اهمیت دهند، در نتیجه شرکت رشد خواهد کرد.

مزایای همکاری با شرکت داهی بنداد

مزیت طلایی همکاری با داهی بنداد موقعیت کاری است که شما در آن قرار می‌گیرد. در واقع شرکت به توانمندی‌های شما اطمینان می‌کند، شما را آموزش می‌دهد و فرصت فعالیت برای شما فراهم می‌کند. شما در داهی‌ بنداد فرصت‌های بسیاری را تجربه می‌کنید: - فرصت همکاری و ارتباط با شرکت‌های بزرگ دنیا - فرصت کسب تجربه مکاتبات تجاری - فرصت همکاری با متخصصین و افراد با تجربه - فرصت حضور در دوره‌های آموزشی داخلی و بین‌المللی - فرصت شکل‌گیری شخصیت کاری بر اساس استانداردهای بین‌المللی - فرصت حضور در نمایشگاه‌های مرتبط داخلی و بین‌المللی - فرصت کار در محیطی با نشاط، پر انرژی و بدون حاشیه همان‌طور که اشاره شد شرکت داهی بنداد در رقابت با شرکت‌های بین‌المللی قرار دارد، پس در این شرکت تلاش شده است محیط‌ و شرایط کاری بهبود پیدا کند. حقوق،‌ بیمه و مزایا متناسب تخصص افراد و ضمن رعایت قوانین وزارت کار تعیین می‌شود. همچنین امکان دریافت وام برای کارمندان وجود خواهد داشت.

مزایای همکاری با شرکت داهی بنداد

کار کردن با طیف وسیعی از شرکت‌های بزرگ تجاری دنیا که هر کدام ایده و روشی برای خود دارند، شما را با دنیایی از تجارب آشنا می‌کند.

image/svg+xml