همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

رایان | CNP Rayan

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر chapyar.com

در شرکت رایان نقش هر فرد بسیارمهم است و شما شانس این را خواهید داشت که جزء این زنجیره رو به رشد باشید و طبیعتا شما نیز رشد خواهید کرد.

معرفی شرکت رایان

عمده فعالیت‌های ما در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای تحت وب و دسکتاپ و برنامه‌های کاربردی تخصصی و همچنین برنامه‌های سفارشی است. یکی از مشکلات عمده‌ اغلب برنامه‌های نرم افزاری کنونی در کشور پشتیبانی نشدن کامل برنامه‌های خریداری شده آن‌ها توسط شرکت‌های سازنده نرم افزار می‌باشد. ما براین عقیده هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام شود که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری به یک قوه تبلیغی خودساخته مبدل می‌شود، این اصل ساده که به آن پشتیبانی می‌گویند پایه تمامی فعالیت­های ما را تشکیل می‌دهند.

جهان ما یک جهان در حال پیشرفت هست. برای سازگار شدن با این جهان در حال پیشرفت راهی بجز افزایش دانش و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا وجود ندارد.

فرهنگ کاری شرکت رایان

اون چیزی که مجموعه ما رو از دیگران متمایز می‌کند پایبندی به کار تیمی و برگزاری جلسات sprint و محیط شاداب و فعال ماست. همه به عقیده‌های همدیگه احترام می‌ذاریم، برا پیشرفت همدیگه از هم سبقت می‌گیریم و مهم‌تر از همه پذیرای انتقادات و پیشنهادات از سایر اعضای تیممون هستیم. سعی می‌کنیم در هر کاری از بهترین و جدیدترین ابزارها استفاده کنیم. یکی از دغدغه‌های مهم ما فراهم کردن شرایط مناسب برای اصلی‌ترین سرمایه‌مون یعنی نیروی انسانی هست و از هر ابزاری برای این کار استفاده می‌کنیم. در نهایت هم هدف اصلیمون ساخت محصولی با کیفیت هست که نیاز مشتری رو از هر جهت تامین کنه.

مزایای همکاری با شرکت رایان

محیط کاری پرنشاط: سعی می‌کنیم محیطی فراهم کنیم که خستگی توش راهی نداشته باشه
بیمه
وام سالیانه پرداخت به موقع حقوق
فضا برای استراحت: هر زمان دوست داشتید می‌تونید استراحت کنید.
Weekly Sprint Meetings
امکان ارتقای شغلی: همونطوری که ما با بودن شما رشد می‌کنیم، ارتقای شما هم برای ما اهمیت داره
افزایش دانش: هم ما دانشمون با بودن شما زیاد میشه هم شما.
چالش‌های جدید: از جدیدترین و بهترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کنیم.
محیط زیبا و راحت: سعی کردیم محیطمون زیبا باشه
دورهمی‌ها و تفریحات گروهی: اما مهم‌ترین چیز تفریحات هست که نمیشه ازشون غافل بشیم.

رایان با باور به اینکه رضایت مشتری از هر چیزی دیگری اهمیت بیشتری دارد و این رضایت رابطه مستقیمی با رضایت نیروی کاری خود از موقعیت در حال فعالیت دارد، زمینه را برای رشد و پیشرفت نیروهای خود به خوبی فراهم کرده است.

image/svg+xml