همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

چطور | Chetor

در شرکت تجارت الکترونیک توژال, فرصتی تکرار نشدنی برای به دست گرفتن موقعیت‌های پررنگ وجود دارد.

معرفی شرکت تجارت الکترونیک توژال

شرکت تجارت الکترونیک توژال در سال ۱۳۹۴ و با هدف ایجاد کسب‌وکارهای نوین دنیای آنلاین تاسیس شد. این شرکت توسط چند تن از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف بنیان‌گذاری شده است که سا‌ل‌ها در زمینه دنیای تجارت الکترونیک تجربه مدیریت و کارآفرینی داشته‌اند.

هدف آن‌ها ساختن یکی از بزرگترین مجموعه‌های ایران در دنیای تجارت الکترونیک و محتوای دیجیتال است. این شرکت متشکل از تیم‌های مختلفی همچون توسعه کسب و کار، بازاریابی، توسعه نرم‌افزار و وب، گرافیک، موشن گرافیک،‌کپی‌رایتینگ و محتوا است و همواره به دنبال بهترین‌ها در زمینه‌های مختلف است.

کارکنان جوان این مجموعه با انگیزه, انرژی و لبخند خود در محیط شرایطی خستگی ناپذیر به‌وجود آورده‌اند.

فرهنگ کاری شرکت تجارت الکترونیک توژال

شرکت الکترونیک توژال یک سازمان با ساختار تخت و لایه‌های مدیریتی اندک است و تمامی کارکنان سازمان به طور مستقیم با مدیریت به اشکال مختلف در ارتباط هستند و هر شخص در تصمیمات سازمان تاثیر گذار است.

فرهنگ سازمان بر پایه احترام متقابل، خلاقیت و یادگیری مستمر، سخت‌کوشی و رشد، احترام به اهداف تیم، لبخند و صداقت است. همچنین محیط کاری رنگارنگ و مدرن است که نماد خلاقیت،‌جوانی و انرژی است.

کارکنان جوان این مجموعه با انگیزه انرژی و لبخند خود در محیط شرایطی را فراهم کرده‌اند که حتی در سخت‌ترین شرایط هر کسی می‌تواند بهترین خود باشد و هیچ کس احساس خستگی نمی‌کند.

مزایای همکاری با شرکت تجارت الکترونیک توژال

شرایط کاری بهتر نسبت به شرکت‌های همکار، مسیر شغلی مشخص و منعطف براساس توانایی‌ها و خواسته‌های فرد، تاثیرگذاری بیشتر و پررنگ‌تر هر فرد در سازمان و بسیاری مزایای دیگر موجب شده است که شرکت تجارت الکترونیک توژال برای بسیاری از افراد متخصص و پرانرژی، محیطی عالی برای رشد و شکوفایی باشد.

همچنین فرصتی تکرار نشدنی برای به دست گرفتن موقعیت‌های پررنگ وجود دارد که در سازمان‌های بالغ و قدیمی این امکان وجود ندارد. همچنین یکی از بزرگترین مزایای کار در این شرکت همکاری با بهترین‌های دنیای آنلاین در همه زمینه‌های کسب و کار، گرافیک، محتوا و برنامه‌نویسی است.

فرهنگ سازمان بر پایه‌ی ، خلاقیت و یادگیری مستمر می‌باشد.

image/svg+xml