همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

چارگون | Chargoon

تاسیس در ۱۳۷۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر chargoon.com
معرفی شرکت چارگون

ارزشمندترین همکاران از روز نخست برای ما نه موفق‌ترین آن‌ها که جسورترین‌شان بوده‌اند.

معرفی شرکت چارگون

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از چارگون به چشم می‌خورد. پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در طول حیات شرکت باعث گسترش توانایی‌ها شده و استفاده از ابزار مناسب، زیرساخت‌های محکمی در شرکت بنیان نهاده است. محیط کار صمیمی در کنار راه‌کارهای نوین تصمیم‌سازی مشارکتی، رشد و هم‌افزایی قابل توجهی در چارگون ایجاد کرده و نهایتا با تکیه بر پتانسیل‌های ایجاد شده ضمن توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری به آرمان خود مبنی بر افزایش رضایت مشتری، تداوم نوآوری و گسترش سهم خود در بازار، جامه عمل پوشانیده است. الگوی مدیریت به‌روز، جذب و گردش سریع اطلاعات در کنار امکانات تحلیل هوشمند داده‌ها، چارگون را به شرکتی پویا بدل نموده است. استفاده از این زیرساخت‌ها امکان شناخت فرصت‌ها و کشف نیازهای آتی سازمان‌ها را میسر کرده است.

فرهنگ کاری شرکت چارگون

در چارگون فرصت‌های شغلی برای همه افراد یکسان بوده و استخدام بدون هیچ‌گونه تبعیض براساس سن، جنسیت، مذهب، قومیت و صرفاً بر اساس شایستگی و توانایی‌ها انجام می شود.

فرهنگ کاری شرکت چارگون

بزرگ می‌اندیشیم
به عنوان افرادی متخصص که در زمینه مورد علاقه خود فعالیت می‌کنیم، به بهترین‌ها می‌اندیشیم تا در ساختن آینده‌ای روشن، تأثیرگذار باشیم. ارتباط باز و تعامل مستقیم بین همکاران برای دستیابی به پاسخ بهتر، همواره در چارگون تشویق می‌شود.
با هم خلق می‌کنیم
در چارگون محصولاتمان را با هم و در کنار هم طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی می‌کنیم. همکاری و کار تیمی قوی افرادی که دارای دانش بالا، انگیزه زیاد و صمیمیت هستند و با علاقه‌مندی تجربیات خود را با دیگران تقسیم می‌کنند، بزرگ‌ترین سرمایه شرکت است.
تفاوت ساده نیست
ما همواره به این می‌اندیشیم که چگونه می‌توانیم متفاوت باشیم و متفاوت عمل کنیم. با برنامه‌ریزی و استفاده از تکنولوژی روز در این راستا عمل می‌کنیم. حرکت در مسیر خلق تفاوت ساده نیست و نیازمند مدیریت و ایجاد راه‌حل‌های بهتر است.

مزایای همکاری با شرکت چارگون

در چارگون کارگروهی تشکیل شده از10 نفراز کارمندان فعال و خلاق تشکیل شده که وظیفه برنامه‌ریزی و برگزاری خدمات رفاهی برای کارکنان را دارند. این خدمات شامل صندوق وام، بیمه تکمیلی،‌ طرح سلامت،‌ تفریحات دسته‌جمعی، برگزاری تولد ها و جشن‌ها، برگزاری کلاس‌های آموزشی و ... می‌شود.
یکی از موارد مهم در همکاری با چارگون امنیت شغلی‌ست که در تعامل همه کارکنان چارگون احساس می‌شود. ما در چارگون تمایل داریم تا با افراد همکاری بلند مدت داشته باشیم.
درچارگون پیشرفت شغلی یکی از موارد بسیار موثر در ایجاد انگیزه کارکنان محسوب می‌شود.

مزایای همکاری با شرکت چارگون

نوآوری و نشاط اولین جلوه‌ای است که از چارگون به چشم می‌خورد.

image/svg+xml