همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

خودرو45 | Khodro45

مشغله‌های روزمره، ترافیک، هزینه‌های پیش بینی نشده و بسیاری اتفاقات از پیش تعیین نشده این روزها زندگی روزمره را برای برخی مشکل‌زا کرده، در مقابل اما بسیاری از صاحبان ایده، با استفاده از فناوری‌های دیجیتال به کمک شهروندان یا همان مصرف‌کنندگان آمده‌اند تا آن

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • ارشاد تیمورتاش معاون فروش

    ارزش يک کارمند را موقعيت و پست سازمانی او مشخص نمی‌کند، بلکه ارزش هر کارمندی وابسته به ميزان رضايتی است که درمشتری ايجاد می‌کند. سازمانی که برای دانايی افراد سرمايه گذاری می‌کند، ميوه کارآيی را می‌چيند، به همین دلیل خودرو 45 را دوست دارم.

  • محمد قاضی زاده معاون بازاریابی

    خودرو 45 را دوست دارم چون محل ایده‌های استراتژیک، تلاش برای اجرا و حرکت است. ما در تیم مارکتینگ خود به این رمز توجه کرده‌ایم. پس خوب رصد می‌کنیم و با طوفان فکری همکاران قوی و مستعد خود غوغا می‌کنیم.

  • رضا نوبخت مدیر منابع انسانی

    خودرو 45 روی سرمایه‌های انسانی خود بیش از استراتژی‌ها حساب می‌کند. رهبران و مدیران شرکت ما، کارکنان خود را همواره به سوی ارتقاء فردی و توسعه مهارت‌های تیمی هدایت می‌کنند تا بتوانند از آنها مدیرانی شایسته و توانا بسازند.

اعتمادسازی و گذر از مرزهای کیفیت خدمات از جمله ارزش‌های در نظر گرفته شده در تیم و سرمایه‌های انسانی (بنیانگذار، مدیران و کارکنان) خودرو 45 است.

image/svg+xml