همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کافه‌بازار | CafeBazaar

مرزبندی وظیفه در تیم‌ها وجود ندارد و افراد دائماً در حال کمک به یکدیگرند.

معرفی کافه‌بازار

کافه‌بازار پراستفاده‌ترین مارکت برنامه‌های اندرویدی در ایران است. هدف کافه‌بازار ایجاد کانال توزیع مناسب برای برنامه‌های تولیدشده در ایران می‌باشد. همه افراد شرکت با عشق و انگیزه فراوان کار می‌کنند. اینجا علاوه بر اینکه بسیاری از کارها به صورت تیمی انجام می‌شود، هر فردی می‌تواند به طور مستقل هم وظایفش را پیش ببرد.
کافه‌بازار سه محصول متمایز از یکدیگر دارد: برنامه پرمخاطب بازار برای دانلود برنامه‌های اندرویدی، برنامه‌ی نیازمندی‌های دیوار، و شبکه‌ی تبلیغات موبایل عدد برای تبلیغ بر روی اپلیکیشن‌ها.

اینجا کسی تحت کنترل شرکت قرار ندارد و انعطاف در زمان و مکان کار به خاطر اعتماد بالا به کارکنان وجود دارد.

فرهنگ کاری کافه‌بازار

جو شرکت به واسطه افراد خوبی که در آن کار می‌کنند بسیار صمیمی است. هیچ‌وقت حق کسی خورده نمی‌شود و همه عادلانه برخورد می‌کنند. افرادی برای‌مان ارزشمند هستند که به شرایط کنونی‌شان عادت نکنند و قانع نشوند؛ همواره به دنبال انجام کاری خاص و تأثیرگذار باشند.

تمام کارکنان کافه‌بازار در کارشان نهایت انرژی، خلاقیت و اشتیاق را به خرج می‌دهند. کیفیت کار افراد با مدرک تحصیلی یا سابقه کار آن‌ها سنجیده نمی‌شود و مهم عملکرد، دانایی، توانایی‌ و قابلیت آن‌ها برای نگاه کردن به مسائل از جنبه‌های مختلف است.

ارزش‌ها، روش کار و امکانات

عدالت و صداقت ارزش‌‌هایی‌ هستند که برای کافه بازاری‌ها انگار تبدیل به قانون شده. در تصمیم‌گیری‌ها جدا از مسائل کسب و کار، اول همیشه تک‌تک افراد و نفع جمعی را در نظر می‌گیریم. انتقادات و پیشنهادات‌مان را در جهت بهبود کار یکدیگر آزادانه بیان می‌کنیم تا نتیجه‌ی رضایت‌بخشی حاصل شود. در کافه بازار هیچ‌وقت دچار داشتن یک شغل تکراری و روزمره نمی‌شوید. انعطاف در زمان کار و دلبازی محیط، انرژی لازم کار را به بهترین شکل ممکن برای کارکنان فراهم می‌کند.

امکانات و تسهیلات زیادی در اختیار کارکنان کافه بازار قرار داده می‌شود: صبحانه، میان‌وعده و لقمه، منظره‌ی فوق‌العاده از بالکن‌ها دور تا دور واحد، تاب و استراحت‌گاه‌، بازی‌هایی مثل پلی‌استیشن، بیلیارد، فوتبال دستی و ... فعالیت‌هایی خارج از زمینه کاری نیز اینجا هست که افراد مختلف در آنها مشارکت می‌کنند و باعث صمیمیتشان می‌شود. موزیک و تئاتر از این نمونه فعالیت‌هاست. سلامتی‌مان هم برای کافه ‌بازار خیلی اهمیت دارد. روزهای فرد همین‌جا ورزش صبحگاهی داریم! بیمه‌ی تکمیلی، پاداش، عیدی، فرصت ارتقا و شرایط پیشرفت از دیگر امکانات موجود در کافه بازار می‌باشد.

در کافه بازار هیچ‌وقت دچار داشتن یک شغل تکراری و روزمره نمی‌شوید!

image/svg+xml