همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

باگلوس | Bugloos

ما در باگلوس تونستیم ترکیبی از فرهنگ و خونگرمی ایرانی رو با نظم و کیفیت اروپایی ترکیب کنیم و محیطی پویا، منظم و با خروجی بالا ایجاد کنیم که بتونیم پروژه‌های قابل رقابت با اروپا تولید و به مشتریان ارائه کنیم.

معرفی شرکت باگلوس

باگلوس یک شرکت درزمینه فناوری اطلاعات است که در سال 2006 درهلند تاسیس گردیده است. شرکت باگلوس درزمینه تولید وب اپلیکیشن، وب سایت و مشاوره در بازار اروپا تخصص دارد و تاکنون بیش از 200 پروژه در سرتاسر اروپا انجام داده است. با افتتاح دفتر در ایران خدماتی که در حوزه تخصص باگلوس قرار دارد به صورت داخلی و بین المللی ارائه می‌گردد.

در مجموعه باگلوس شما می‌توانید حس فعالیت در یک خانواده، اهمیت نظم در امور و در عین حال وجود رفتار حرفه‌ای در سیستم را تجربه کنید.

فرهنگ کاری شرکت باگلوس

یکی از مواردی که در باگلوس مورد توجه همراهان قرار می گیرد، انرژی جمعی و همکاری گروهی است. پس از تجربه اندوزی به واسطه آشنایی و همکاری با افراد مختلف، دریافتیم که هرکدام ازهمکاران به لحاظ فردی دارای توانایی‌ها، خصوصیات مثبت و شایسته‌ای هستند. به همین دلیل تلاش کردیم که یک خانواده صمیمی تشکیل دهیم تا ارزش‌های اصلی باگلوس را در آن بگنجانیم و تعریف نماییم. این مهم باعث می‌شود تا همکارانی که به صورت فردی دارای توانایی ممتازی هستند و در سطح بالایی قرار دارند، از لحاظ ویژگی‌های اخلاقی نیز در کنار یکدیگر وجوه مشترکی را پیدا کنند تا حس ناب کار گروهی افزایش پیدا کند. این ارزش‌های سازمانی شامل موارد زیر است:
خانواده و شفافیت
مسئولیت پذیری و نظم
کیفیت و پیشرفت
رفتارحرفه‌ای و بازدهی

مزایای همکاری با شرکت باگلوس

- آشنایی با پروژه ها واستانداردهای غربی
- هفته کاری در باگلوس 40 ساعت در 5 روز است
- ارتباط مستقیم و صادقانه بین تیم‌ها با سرپرست‌ها
- آشنایی با افراد جدید در دنیا به واسطه ارتباط با مشتری
- قابلیت رشد، پیشرفت و یادگیری در مجموعه
- وجود امنیت شغلی در باگلوس
- برنامه‌ریزی در راستای آموزش و بهبود رفتار حرفه‌ای به واسطه منابع انسانی مجموعه
- سرو صبحانه در شرکت
- برگزاری ماهیانه برنامه های تفریحی گروهی
- بیمه تامین اجتماعی از اولین روز کاری
- برگزاری ورکشاپ‎های آموزشی و روانشناسی
- ارائه وام پرسنلی

باگلوس یک خانواده حامی، دلسوز و فضایی بسیار پویا برای یادگیریست. ما در اینجا با پروژه های بین المللی سروکار داریم؛ دقت و پشتکار در فرهنگ خانواده ما نهادینه شده.

image/svg+xml