همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

بیت برگ | Bitbarg

تاسیس در ۱۳۹۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر bitbarg.com/

اگر بزرگ می اندیشید به بیت برگ ملحق شوید.

معرفی شرکت بیت برگ

بیت برگ استارتاپی پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال است که از سال ۱۳۹۷ با هدف فراهم آوردن بستری امن و سریع برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال شروع به کار کرده است.

در بیت برگ همه با انرژی زیادی برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش می‌کنند.

فرهنگ کاری شرکت بیت برگ

رشد می‌کنیم تا اثر بذاریم و توی مسیر رشدمون همیشه سعی کردیم انتخاب بهترین‌ها باشیم. ارزشمندترین سرمایه بیت برگ، اعضا خانواده و فرهنگیه که باهاش زندگی میکنیم. چون اعضا خانواده بیت برگ خودشون میدونن چه کاری رو چطور انجام بدن و بیت برگ رو تبدیل به بهترین کنن. ما توی این مسیر شکست‌ها و موفقیت‌های بزرگی رقم زدیم و داستان‌های جذابی ساختیم که به اندازه شجاعت‌هایی که به خرج دادیم، الهام بخشه. اگه می‌خوای با مسأله‌های جذاب بیت برگ دست و پنجه نرم کنی،با داستان بیت برگ همراه شو. از یادگیری تا رهبری باهات هستیم؛ خودت رو کشف کن!

مزایای همکاری با شرکت بیت برگ

با کار در بیت برگ، در یکی از جذابترین زمینه‌های تجارت الکترونیک و در محیطی بین‌المللی مشغول به کار خواهید شد. بیت برگ شرکتی جوان و پیشرو است که به تمام اعضای خود فرصت رشد و یادگیری می‌دهد. شما به عنوان یکی از نیروهای بیت برگ مهارتهای جدیدی را می‌آموزید و فعالیت‌های متنوعی را انجام خواهید داد. شما با یادگیری هر روزه و امکان نمایش قابلیت‌های خود، فرصت پیشرفت و ترقی خواهید داشت.
تسهیلات زیادی در مجموعه بیت برگ برای کارکنان تدارک دیده شده است تا بهره وری شما تضمین شود. مزایا و تسهیلاتی نظیر:
سالن بازی
پذیرایی(صبحانه و ناهار)
کافه
اهدای کارت هدیه در روزهای مناسبتی
هدایای غیرنقدی
برنامه آموزشی
ارتقای شغلی
امکان رشد و توسعه فردی

در بیت برگ هیچ کاری آسان و ساده نیست و نیاز به دانش و سخت کوشی دارد.

image/svg+xml