همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

به روز رسان | Berooz Resaan

معرفی شرکت به روز رسان

تلاش می کنیم با ایجاد فضای دوستانه، لذت کار کردن به همراه رشد و پیشرفت رو برای پرسنل فراهم کنیم.

معرفی شرکت به روز رسان

به‌روزرسان، شرکتی دانش بنیان است که توسط تیمی بزرگ از متخصصین، افراد حرفه‌ای و آموزش دیده از سال 1397 فعالیت خود را در حوزه تامین و توزیع محصولات غذایی آغاز کرده و تا امروز، در راستای آسان‌تر کردن خرید مواد غذایی از طریق بسترهای آنلاین به مسیر خود ادامه داده است. بازار آنلاین به‌روزرسان، به تولیدکنندگان کالاهای ایرانی این فرصت را می‌دهد تا در فضایی آنلاین و بدون صرف هزینه‌های سنگین، بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات خود را به بازار معرفی کرده و به فروش برسانند. از طرفی دیگر، حذف واسطه‌های بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، باعث شده تا همه‌ی محصولات موجود در این بازار، با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف‌کننده‌ی نهایی برسند.

فرهنگ کاری شرکت به روز رسان

کار کردن در کنار تیمی خلاق، جوان و پرشور که برای هر چالشی ایده هایی ناب و راهکارهای عملی در ذهن دارند، فضایی حرفه ای و دوستانه ایجاد می کنه.

فرهنگ کاری شرکت به روز رسان

موفقیت و سودآوری یک سازمان همواره در گرو نیروی انسانی مستعد و مسئولیت پذیر آن مجموعه است. به روز رسان با فراهم کردن محیطی کاملا دوستانه و پویا، حس خوب یادگیری و کار تیمی را در شما ایجاد می‌کند. فضای کاری تعاملی در به‏ روزرسان به گونه‌ای است که شما می‌توانید توانایی خود را در زمینه‌های مختلف محک بزنید و در حوزه‌های متفاوت تخصص کسب کنید. به روز رسان به عنوان یک سازمان چابک، همواره به رضایت شغلی نیروهای خود، پیشرفت و آموزش آن‌ها اهمیت می‌دهد. اگر شما فردی مسئولیت پذیر و خلاق هستید و از فرصت‌ها و چالش‌های جدید استقبال می‌کنید، به روز رسان به دنبال فردی مثل شماست.

مزایای همکاری با شرکت به روز رسان

دانش بنیان بودن، این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که طبق ضوابط بنیاد ملی نخبگان و در صورت داشتن شرایط لازم، دوره سربازی خود را در تیم ما به عنوان سرباز فناور بگذرانید. سیستم پرداخت حقوق کارمندان به صورت منظم و ماهیانه است و متین از ابتدای شروع فعالیتتان برای شما بیمه تامین اجتماعی در نظر می‌گیرد و امکان استفاده از بیمه تکمیلی شرکت را نیز خواهید داشت. فضا و امکانات موجود در به روز رسان امکان آموزش و پیشرفت شما را فراهم می‌سازد و همچنین برای همکاران دانشجو، با در نظر گرفتن شرایط، برنامه کاری منعطف تعریف می‌شود. امکانات رفاهی، ورزشی، جشن‌های مناسبتی و برنامه‌های تفریحی از دیگر مزایای شرکت به روز رسان است.

مزایای همکاری با شرکت به روز رسان

به روز رسان برای من تحقق کار تیمی و اعتماد و احترام به ایده هایست که به کمک اونها می تونم در کنار پیشبرد اهداف مجموعه، به رشد و ارتقای شخصی در حرفه خودم هم برسم.

image/svg+xml