همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

لیموهاست | Limoo Host

تاسیس در ۱۴۰۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر limoo.host
معرفی شرکت لیموهاست

من عاشق سروکله زدن با چالش های جدید هستم و همین فرآیند توسعه‌ی یک محصول رو برام هیجان انگیز می‌کنه. لیموهاست بهم فرصت داد تا بخشی از رشد پروژه‌ها باشم و از کنار یک تیم حرفه‌ای بودن لذت ببرم.

معرفی شرکت لیموهاست

ما در لیموهاست به دنبال ارائه سرویس استاندارد میزبانی وب هستیم و در راستای تحقق رویای دسترسی بدون محدودیت تلاش می‌کنیم. در لیموهاست پرفرومنس و عملکرد بهینه حرف اول را می‌زند. با داشتن این هدف در کنار همدیگر تلاش می‌کنیم تا روز به روز به ارزش‌های خود نزدیک‌تر شویم.

فرهنگ کاری شرکت لیموهاست

کار کردن تو لیموهاست تصویر ذهنیم رو از کارمندی تغییر داد؛ اینجا هر روز فرصت جدیدی برای یادگیری و توسعه‌ی فردی دارم

فرهنگ کاری شرکت لیموهاست

هر سازمانی برای رشد و توسعه نیاز به یک چهارچوب دارد تا بر اساس آن هدف دست‌یافتنی شود. ارزش‌های ما اساس این چهارچوب را ساخته‌اند و رشد امروزمان را مدیون آن‌ها هستیم.
انطباق پذیری
ما با احترام به ریشه‌ها و ارزش‌های اصلی، در برابر تغییرات منعطف هستیم. حتی اگر خطا کرده باشیم، از اینکه چند گام عقب برویم ترسی نداریم.
روحیه رشد
توانایی ما در مقابله با چالش‌ها و پرورش اشتیاق برای تجارب جدید، از انگیزه‌ی رشد ما سرچشمه می‌گیرد و روز به روز پویاتر می‌شویم.
مشتری‌مداری
ما در ایجاد یک ارتباط منصفانه و دوستانه با مشتریان، اساس بقا و موفقیت کسب و کار را می‌بینیم. به معنایی که حتی در شرایط دشوار، تجربه‌های مثبتی را فراهم می‌کنیم.
کار گروهی
هنگامی که با یکدیگر همکاری می‌کنیم، ممکن است نفهمیم که هر نقش کوچک چه تأثیری مهم می‌گذارد؛ اما همگی در رسیدن به موفقیت سهیم هستیم.

مزایای همکاری با شرکت لیموهاست

لیموهاست شانسی دوباره برای شماست، در لیموهاست همه امکان رشد و پیشرفت‌ دارند و حضور و رشد همه‌ی اعضای لیموهاست ارزشمند است. در لیموهاست تلاش می‌کنیم هر امکاناتی که به افزایش کیفیت زندگی کاری شما کمک کند، فراهم کنیم.
در تیم لیموهاست تمامی اعضا به این امکانات دسترسی دارند:
کار با حرفه‌ای‌ها
محیط شاد و پویا
امکان رشد و توسعه فردی و گروهی
تهیه دوره‌های آموزشی
تسهیلات درمانی (بیمه تکمیلی)
تسهیلات آموزشی
تسهیلات بانکی
برنامه‌های تیم‌سازی
هدایای مناسبتی
دورهمی‌های لیمویی

مزایای همکاری با شرکت لیموهاست

کمک کردن به دیگران برای من منبع انرژیه! پیوستن به لیمو‌هاست به من فرصت داد تا در کنار یک تیم حرفه‌ای خیلی چیزا یاد بگیرم؛ با استفاده از مهارت‌هام تاثیرگذار باشم و تغییرات واقعی ایجاد کنم.

image/svg+xml