همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

اکسون | Axon

تاسیس در ۱۳۹۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر axon.me
معرفی شرکت اکسون

خلق ارزش برای جامعه درمان و بیماران، همه ما را کنار هم جمع کرده است. فرصت حضور افراد مستعد برای تولید محصول دانش‌بنیان مبتنی بر تکنولوژی‌های جدید برای خلق این ارزش در اکسون مهیا شده است.

معرفی شرکت اکسون

شرکت دانش‌بنیان فناوری اطلاعات سلامت اکسون، در تابستان سال ۱۳۹۹ تأسیس شد. بهینه‌سازی سلامت الکترونیک، دسترسی آسان به پزشکان متخصص، تسریع فرآیندهای درمانی و بهبود رابطهٔ پزشک و بیمار از مهمترین اهداف مجموعهٔ اکسون است. اکسون، حاصل کار گروهی و فعالیت‌ جوان‌های متخصص و پرتلاشی است که بسیاری از آنها در همین مجموعه مسیر حرفه‌ای خود را آغاز کرده‌اند. ما با فراهم آوردن رفاه در محیطی آرام، امکان رشد در حوزه‌های تخصصی و کسب اخلاق کاری حرفه‌ای را میسر می‌کنیم؛ اینجا فرصت‌ها را کنار هم می‌سازیم برای ایجاد تغییرهای بزرگ…

فرهنگ کاری شرکت اکسون

فراهم کردن بستری برای آموختن و تبدیل سریع آموخته‌ها به اقدام برای رسیدن به اهداف، از بزرگترین مزایای کار در اکسون است. فرهنگ ما تلاش، همدلی و بزرگ فکر کردن است. اعتبار هر موفقیت همواره متعلق به تک تک اکسونی‌هاست.

فرهنگ کاری شرکت اکسون

هر کدوم ما در اکسون با تخصصهای مختلف، از تکنولوژی و هوش مصنوعی تا هنر و پزشکی دور هم جمع شده ایم تا کاری کنیم کارستون. ما تلاش می کنیم مدیریت سالمت و فرآیند درمان ر و از راه درست و متدهای علمی وارد زندگی کاربرهامون کنیم. تخصص ما، ایجاد دسترسی آسان به سلامتی و هوشمند کردن فرآیند درمانه. ما دنبال ساخت تجربه ای متفاوت از درمانیم. خودباوری به خودمون، هم‌تیمی‌ها و هدفمون باور داریم و تلاش می‌کنیم آینده رو خودمون بنویسیم؛ همیشه برای رسیدن به فردایی بهتر امید داریم. شجاعت حرفی که درست باشه رو می‌زنیم حتی اگر گفتنش سخت باشه، آگاهانه ریسک می‌کنیم و از شکست‌های احتمالی ترسی نداریم. ارتباط شفاف و سازنده در رفتار، گفتار و کردارمون دقیق، گویا، درست و شفافیم. تلاش می‌کنیم شنونده‌های خوبی باشیم و نظراتمون رو صادقانه و در زمان درست به هم منتقل کنیم. مثبت و موثر دنبال ایجاد تغییری مثبت در جامعه‌ایم؛ سعی می‌کنیم هر روز بهتر، حرفه‌ای‌تر و تأثیرگذارتر از قبل باشیم. آگاه و هوشیار با تمرکز روی ارزش‌هاى انسانی، تلاش می‌کنیم حتی در شرایط سخت هم هر تصمیمی که می‌گیریم از روی آگاهی و هوش باشه. یکی برای همه، همه برای یکی برای کمک به هم، ذهنمون باز و پذیراست؛ سعی می‌کنیم تا جای ممکن مشکلات رو از سر راه هم برداریم و در وقت گذاشتن برای هم خسیس نباشیم.

مزایای همکاری با شرکت اکسون

کار به سبک اکسون توسعه فردی در اکسون فرصت های زیادی برای رشد وجود داره؛ ما راه رو هموار و امکانات رو فراهم میکنیم تا شما، شخصاً همراه با اکسون رشد کنید و هر روز بهتر از روز قبل باشید. فرصت همکاری با حرفه‌ای‌ها خیلی‌ها در اکسون، مسیر حرفه‌ای شدن رو آغاز کردن؛ با هم‌تیمی‌های متخصص، متعهد و علاقه‌مند به یادگیری اکسون، مسیر شما هم برای حرفه‌ای شدن روشنه. راه‌حلی برای مسائل روز دنیای تکنولوژی نگاه ما در اکسون، به دغدغه‌های روز دنیاست. اینجا فرصت روبرو شدن با چالش‌هایی در ابعاد جهانی رو پیدا می‌کنید. پیشرفت شغلی به خاطر شفافیت مسیر شغلی در اکسون، می‌تونید خودتون رو محک بزنید، نقاط ضعفتون رو بشناسید، اونها رو رفع کنید و توانایی‌هاتون رو گسترش بدید و خیالتون راحت باشه که هرچیزی که برای حرکت به جلو نیاز دارید، اکسون در کنارتونه.

مزایای همکاری با شرکت اکسون

ما در اکسون برای لحظات در کنار هم بودنمان ارزش قائل هستیم و رشد هر یک از اعضای اکسون، انگیزه‌ای برای حرکت بهتر ماست.

image/svg+xml