همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آواگیمز | Avagames

تاسیس در ۱۳۹۴ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر avagames.ir

اگر موفقیت یک بازی را مانند پازلی در نظر بگیریم، تولید حرفه‌ای تنها یکی از قطعه‌های این پازل است. ما به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهیم تا روی مهارت تولید خود تمرکز کرده و درآمدزایی از بازی را به تخصص و تجربه ما بسپارند.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • طه رسولی مدیر نشر

    آواگیمزشرکتی چابک با تیمی منعطف است که اعضای آن در کنار هم با همدلی رشد می‌کنند و رشد هر فرد است که شرکت را جلو می‌برد. چشم‌انداز و ماموریت شرکت برای افراد تعریف شده و در چارچوب آن همه آزادند تا به راه‌حل‌های جدید برای صورت مساله‌های پیچیده فکر کنند.

  • امید شهبازی مدیر فنی

    آواگیمز یک مجموعه منعطف و در عین حال منظم و رو به رشد است که این موضوع باعث شده ایده‌های جذاب، به کمک تیم برنامه‌نویسی، در آن به مرحله اجرایی و موفقیت برسند. شرایطی به این شکل، محیطی ایده آل رو واسه برنامه نویس ها ایجاد میکنه. خوشحال میشیم کنار ما باشید.

  • امید شیرخورشیدی تحلیل‌گر داده

    در تیم آواگیمز به معنای واقعی کلمه شما کار تیمی و سیستماتیک رو می‌بینید. درگیر بروکراسی‌های دست و پاگیر نمی‌شید و درک متقابل و ارتباط مفید و رشد دهنده اعضا با همدیگر در بهترین حالت خودش به وضوح توی تیم دیده می‌شه.

محیط کاری در آواگیمز در عین حرفه‌ای بودن بسیار دوستانه است و اولین چیزی که در بدو ورود به آواگیمز نظر افراد را به خود جلب می‌کند صمیمیت و احترام متقابل و به دور از سلسله مراتب شغلی میان تمام اعضا تیم است.

image/svg+xml