همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ویستا سامانه آسا | ASA

تاسیس در ۱۳۹۱ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ نفر asax.ir
معرفی شرکت ویستا سامانه آسا

پیشرفت مداوم .... محیط صمیمی .... چالش های جذاب برای حل کردن

معرفی شرکت ویستا سامانه آسا

شرکت دانش بنیان آسا از مجموعه ای از افراد پرتلاش و خلاق تشکیل شده که تلاش می‌کنند تا آسا را به یک شرکت نرم افزاری در حوزه بازارهای مالی تبدیل کنند آسا سقف پرواز ندارد و تلاش می‌کند مسیر رشد برای هر فرد کوشایی را در یک محیط صمیمی هموار سازد. ما آسایی‌ها مشتاقیم که بعد از آگاهی از توان علمی و حرفه‌ای یکدیگر، در کنار هم به موفقیت‌های بزرگتری دست یابیم.

فرهنگ کاری شرکت ویستا سامانه آسا

در آسا با وجود میزان اهمیت پروژه ها و محصولاتی که مسوولیتش را برعهده داریم.

فرهنگ کاری شرکت ویستا سامانه آسا

در آسا هر موفقیتی حاصل کار گروهی است و ما باور داریم که بدون تیم، کارها به سرانجام درستی نمی رسه. آری به اتفاق، جهان می‌توان گرفت. پیشرفت فردی در آسا خیلی راحته چرا که همه به هم کمک می‌کنند تا این رشد ایجاد بشه و آسا هم از این رشد هم خوشحاله هم بهره مند،همچنین ما در تعاملات، توافقات و ارتباطاتمون شفافیت و صداقت حرف اول رو میزنه. یک آسایی هم جرات منده و هم پذیرا. جرات نقد کردن داره و پذیرای شنیدن انتقادات. آسا به عمر آسایی‌ها که گرانبهاترین دارایی هر شخص است ارزش قائل است و فرصتی می‌سازد تا با هم رشد، زندگی و شراکت کنیم. آسایی کار خودش رو به قیمت خراب شدن کار دیگری درست نمی‌کنه. چون می‌دونه که دنیاش و آسا پای اون رو میخوره. برعکس به دیگری کمک می‌کنه تا کارش زودتر درست بشه تا همه چیز درست بشه. آسایی همین حس رو درباره مردمش، کشورش، دنیا و طبیعت هم داره.

مزایای همکاری با شرکت ویستا سامانه آسا

در آسا حدود 150 نفر از نیروهای جوان و با استعداد در دفتر تهران و دفتر کرج مشغول به کار هستند و روند توسعه هم چنان ادامه دارد
مزایای همکارای با آسا:
1- بیمه تامین اجتماعی از روز اول
2- بیمه تکمیلی
3- محیط پویا، صمیمی و شاد
4- مسیر شغلی رو به رشد
5- یادگیری و توسعه فردی مدوام
6- ثبات کاری و امنیت شغلی
7- پرداخت کاملا منظم
8- فرصت دیده شدن
9- صبحانه، میان وعده و نهار
10- اتاق بازی
11- زمان کاری منعطف
12- بودجه آموزشی
13- برگزاری جشن‌ها تولد و مناسبت‌ها
14- کافی شاپ در محل شرکت
15- اتاق استراحت
16- توجه به سلامتی همکاران

مزایای همکاری با شرکت ویستا سامانه آسا

ما برنامه نویس ها معمولا زمان زیادی از زندگیمون رو تو محیط کار هستیم و داشتن یه حس و حال خوب می تونه اولویت اولمون باشه ، برای من شرکتی با فضای دوستانه توام با همکاری و کمک کردن به همدیگه، این احساس رو به وجود میاره.

image/svg+xml