همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آروان‌کلاد | Arvancloud

ابر آروان شرکتی های‌تک در حوزه‌ی فناوری ابری است که علاوه بر ۵ محصول اصلی سرور ابری، شبکه توزیع محتوا، کانتینر ابری، پلتفرم ویدیو و فضای ابری، صدها فیچر و امکان متنوع ابری نیز در اختیار کسب‌وکارهای آنلاین قرار می‌دهد.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • پویا پیرحسینلو هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل/ ناخدای اجرایی ابر آروان

    ابر آروان تلاش می‌کند آروان‌شهری بسازد برای آن‌هایی که آرزوهای بزرگ در سر دارند و با سقف آرزوهای‌شان به رقابت می‌پردازند. جایی برای آموختن، بزرگ و بزرگ‌تر شدن.

  • ایلیا وکیلی عضو هیات مدیره / مرشد ابر آروان

    ابر آروان جایی است که در آن می‌خواهیم در کنار هم آینده را بسازیم. آینده‌ای که ممکن است هنوز راه آن را کاملن بلد نباشیم ولی باور داریم این «خواستن» و «کنار هم بودن» ماست که نمی‌گذارد مسیر درست را گم کنیم.

  • ثمین زاهدانی معمار فرهنگ ابر آروان

    ابر آروان زاییده‌ی یک روح بزرگ و یک مای جمعی است. یک مای جمعی که به مرور زمان هویت پیدا کرده و موفقیت یا عدم موفقیتش از این هویت سرچشمه می‌گیرد. همه ما آروانی‌ها یک آرزوی مشترک با یک درون مایه مشترک داریم، درون مایه‌ای به نام انسان.

پیش‌گام بودن در فناوری و رقابت با محصولات ابری در عرصه‌ی جهانی، برای ابر آروان ضروری است. ما باور داریم فرهنگی انسانی و عدالت‌محور کمک می‌کند تا ارزش‌های بزرگ‌تری خلق کنیم و دنیایی متفاوت بسازیم.

image/svg+xml