همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ابر آروان | ArvanCloud

ابر آروان استارت‌آپی فن‌آورانه در حوزه‏ ارائه زیرساخت یکپارچه‌ ابری است که محصولاتی مانند شبکه‌ توزیع محتوا، امنیت ابری، پلتفرم ویدیویی، پخش زنده، رایانش ابری (IaaS)، پلتفرم ابری (PaaS) و فضای ذخیره‌سازی ابری ارائه می‌دهد.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • پویا پیرحسینلو مدیر عامل و عضو هییت مدیره/ ناخدای اجرایی

    ابر آروان تلاش می‌کند آروان‌شهری بسازد برای آن‌هایی که آرزوهای بزرگ در سر دارند و با سقف آرزوهای‌شان به رقابت می‌پردازند. جایی برای آموختن، بزرگ و بزرگ‌تر شدن.

  • فرهاد فاطمی نایب رییس هییت مدیره/ ناخدای فنی

    در مجموعه‌ ابر آروان، بیش از ۳۰ صاحب مدال طلای کشوری و بین‌المللی در المپیاد‌های مختلف مشغول به‌کار هستند. ما در سال ۹۴ ابر آروان را تنها با دو محصول راه‌اندازی کردیم ولی امروز خرسندیم که ۱۲ محصول یکپارچه ابری را به کاربران و مشتریان خود ارائه می‏‌دهیم.

  • ثمین زاهدانی معمار فرهنگ

    به نظر من آروان یک روح بزرگ و یک مای جمعی است. یک مای جمعی که به مرور زمان هویت پیدا کرده و موفقیت یا عدم موفقیتش از این هویت سرچشمه می‌گیرد. همه ما آروانی‌ها یک آرزوی مشترک با یک درون مایه مشترک داریم، درون مایه‌ای به نام انسان.

ابر آروان فارغ از اهداف بزرگ خود بر پایه‌ شفافیت و صداقت بنا نهاده شده است و در کنار رشد خود، به اندازه‌ توان به انسان‏‌های جهان پیرامونش کمک می‌کند تا رشد کنند و به آرزوهای‏شان برسند.

image/svg+xml