همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آرشیومد | ArchiveMed

نیروهای فعال در آرشیو مد می‌توانند از این بستر مناسب استفاده کنند تا خلاقیت‌های درونی خود را بروز دهند و به شکوفایی برسانند.

معرفی شرکت آرشیومد

شرکت ایرانیان رایانش پزشکی در زمینه تولید محتوا و نرم افزارهای حوزه تصویربرداری پزشکی فعالیت می‌کند. آرشیومِد مکتبی پویا در خدمت به مردم شریف و لایق ایران عزیز ماست. به دست جوانان این مرز و بوم، انقلاب شگرفی در انتقال و رایانش ابری تصاویر پزشکی ایجاد کرده‌ایم. یاری شما در این مسیر سخت و جذاب، بی‌شک کمکی شگرف به رشد فناوری اطلاعات و پیشرفت TELEMEDICINE در کشور عزیزمان خواهد بود.

اینجا افراد در کنار کار با راندمان بالا از لحظات بودنشان در شرکت لذت خواهند برد.

فرهنگ کاری شرکت آرشیومد

اینجا همه خودکار هستند. هرکس به دنبال این می‌گردد که به بهترین شکل وظایف خود را انجام دهد و به بقیه نیز در انجام کارهایشان کمک کند. اینجا هرکس به دنبال کاری برای انجام می‌شود. شخصیت‌ها چند کاره هستند و هرکسی در هر زمینه‌ای که بتواند فعالیت می‌کند. کسی به دنبال تکلیف کردن امور از سوی دیگران نیست. فضا کاملا دوستانه است و همه در کنار کار با راندمان بالا سعی در بهتر کردن روابط اجتماعی خود و بهبود زندگی شخصیشان دارند. اینجا فضا برای پیشرفت کاملا مهیاست. از هر پیشنهادی استقبال می‌شود و اشخاص می‌توانند نظرات خود را در مورد کار یا مسائل دیگر به سادگی بیان کنند.

مزایای همکاری با شرکت آرشیومد

بیمه، حقوق خوب، تفریحات دسته جمعی از قبیل بازی با کنسول‌های بازی در درون شرکت و استفاده از تفریحات دیگر خارج از شرکت به صورت گروهی، برگزاری جشن تولد برای کارکنان و مزایای بسیار زیاد دیگر در این شرکت باعث شده افرادی که وارد این فضا می‌شوند بعد از مدت کوتاهی بسته به توانایی خود بتوانند با افراد آشنا شوند و ارتباط خوب و دوستانه‌ای را برقرار کنند. اینجا نه فقط یک محیط کاری بلکه یک محیط آرام و پر انرژی برای زندگی همه اعضای شرکت است. ما یک خانواده‌ایم که برای پیشبرد اهدافمان همه به هم کمک می‌کنیم و روز به روز بهتر می‌شویم.

در این شرکت هرکس می‌تواند با توجه به استعدادهای خودش پیشرفت‌های زیادی در زمینه کاری داشته باشه و این فضا اینجا برای همه مهیاست.

image/svg+xml