همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آگاپه | Agape

تاسیس در ۱۳۹۷ سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO) ۱۱ تا ۵۰ نفر www.agapengo.com

راهی یافته‌ایم تا با آن به انسان‌های زیادی خدمت کنیم، خدمت به عده زیادی از انسان‌ها ما را به سوی بزرگی و عظمت هدایت می‌کند.

معرفی شرکت آگاپه

آگاپه، پلتفرمی هوشمند، جهت نقد و بررسی و مقایسه تخصصی سازمان‌های مردم نهاد (NGO) و موسسات است. موسسات فعال در حوزه‌های گوناگون، خدماتی را به جامعه ارائه می‌دهند. برخی به واسطه روابط عمومی بهتر توانسته‌اند خود را در جامعه به خوبی معرفی کنند و برخی دیگر علیرغم فعالیت‌های شایان توجه، به دلیل عملکرد به شدت سنتی از این امر محروم بوده‌اند. آگاپه با ایجاد بستر فناورانه و حفظ جایگاه بی‌طرفانه به معرفی و شفاف‌سازی فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در سطح جامعه پرداخته است. بازیگران عرصه اجتماعی (مردم) در هر نقش و جایگاهی، به عنوان کاربران آگاپه می‏‏‌توانند با جستجوی پیشرفته و تخصصی، اطلاعات کاملی از موسسات به دست آورده و در نهایت، موسسه مد نظر خود را به شکل هدفمند انتخاب کنند. آگاپه، به عنوان پل ارتباطی میان اسپانسرها، موسسات و مددجویان، بدنبال ایجاد تغییر رفتار عاملان بازار اجتماعی است. توانمندسازی موسسات با فناورسازی و افزایش سطح علمی آن‌ها، تسهیل دسترسی بازیگران عرصه اجتماعی به اطلاعات، ایجاد شفافیت اطلاعات و اعتمادسازی، جذب منابع مالی جدید برای امور اجتماعی، توزیع بهینه و عادلانه منابع خیر، ارائه پورتفوی امداد اجتماعی، از جمله ارزشهای پیشنهادی آگاپه به کاربران در هر نقش و جایگاهی است.

ما در آگاپه به دنبال کسب موفقیت، خستگی ناپذیر تلاش می‌کنیم. در کنار هم با حل چالش‌های کوچک و بزرگ، بزرگتر شدن را تجربه می‌کنیم و لحظات زیبایی را رقم می‌زنیم.

فرهنگ کاری شرکت آگاپه

آنچه فضای کاری را در آگاپه متمایز می‌سازد، روحیه همدلی، همکاری، شفقت‌ورزی، مهربانی و یک رنگی تیم اجرایی است. اعضاء خانواده آگاپه به دنبال ایجاد تاثیر اجتماعی مطلوب در جامعه، بالا بردن سطح کیفی زندگی مردم و رشد و شکوفایی جامعه هستند. این نوع نگاه در رفتار تک تک اعضاء تیم اجرایی مشهود بوده و قابل لمس است. لذا در محیطی صمیمی و دوستانه به دور از هرگونه سلسله مراتب سازمانی، در راستای دستیابی به اهداف شخصی و سازمانی که در هم تنیده است، مجدانه و سرسختانه تلاش می‌کنند. در آگاپه روز به روز و لحظه به لحظه دانش جدید تولید شده و اعضاء تیم با رشد و بالندگی شخصی و سازمانی به سوی ایجاد جامعه بهتر گام بر می‌دارند.

مزایای همکاری با شرکت آگاپه

اول) عشق ورزی بی‌توقع: عشق به کائنات، نه فقط به اشخاص یا موارد خاص بلکه به همه چیز، بدون توقع و انتظار دریافت پاسخ از طرف مقابل، برترین ارزش آگاپه محسوب می‌شود.
دوم) خلاقیت و نوآوری: معتقدیم، در راستای بهبود عملکرد سازمان، خلاقیت و نوآوری و ارائه ایده‌های سازنده از جانب یکایک ارکان سازمان موثر و مفید فایده خواهد بود.
سوم) صداقت و شفافیت: با فعالیت شفاف و صادقانه و حسن نیت در اجرای امور، انطباق پندار، گفتار و کردار، اطمینان و اعتماد اکوسیستم را جلب می‌نماییم.
چهارم) سرعت و چابکی: سرعت عمل و چابکی سازمانی، در راستای کسب موفقیت های روز افزون از ارزش های والای آگاپه و موثر در دستیابی به اهداف آن است.
پنجم) کارتیمی: ما معتقدیم دستیابی به اهداف کلان سازمان و تحقق آن‌ها، مستلزم بهره‌مندی از توان و تخصص افراد موظف و داوطلبین نیکوکار در چارچوب کارگروهی و فعالیت‌های تیمی است.

تصمیم گرفتن فقط آغاز کار است. وقتی تصمیم گرفتی عملا در جریان پرخروش شیرجه رفته‌ای که را به جاهایی می‌برد که در زمانی که تصمیم می‌گرفتی حتی فکرش را هم نمی‌توانستی بکنی.

image/svg+xml