همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آگاپه | Agape

تاسیس در ۱۳۹۷ سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO) ۱۱ تا ۵۰ نفر www.agapengo.com

آنچه در موفقیت هر استارتاپ اهمیت دارد تیم قوی و متحد و منسجم است، آگاپه به عنوان یک استارتاپ از این اصل مهم برخوردار است.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • محمداحسان متقی موسس و مدیرعامل

    در آگاپه ما قبل از اینکه همکار باشیم، رفیقیم. یک تیم پرانرژی و شاد که برای بخشش این شادی به دیگران تلاش می‌کنند.حال ما خوب می‌شود وقتی حال خوب را گسترش می‌دهیم. هر فردی در عین حال که به نیازهای شخصی خود توجه دارد به ماموریت انسان در جامعه هم توجه دارد.

  • الهام سادات توباپور موسس و عضو هیئت مدیره

    چیزی که آگاپه رو از سازمان‌های دیگه متمایز می‌کنه، روحیه همدلی، همکاری و رفتار حرفه‌ای تیم اجرایی اون هست. عشق ورزی بی‌قید و شرط، مهربانی، شفقت ورزی ویژگی‌های بارز هر فردی هست که به خانواده آگاپه می‌پیونده. در آگاپه با وجود تیم خوب، حال آدم‌ها خوب می‌شه.

  • نادر سیدامیری عضو هیئت مدیره و رئیس کمیسیون بازاریابی

    هر روزِ آگاپه با پیشرفت همراه است. در آگاپه افراد در تمامی سطوح سازمانی در جایگاه درستی قرار گرفته و ایفاگر نقش صحیحی هستند. وجود روحیه مدیریت مشارکتی و استفاده از دیدگاه‌های افراد متخصص باعث می‌شه، آگاپه روز به روز با پیشرفت‌های شایان توجهی روبرو بشه.

آنچه انسان را ثروتمند می‌کند یادگیری شخصی است. در آگاپه محیطی صمیمی و دوستانه بالاترین میزان یادگیری و تحولات فردی و سازمانی وجود دارد.

image/svg+xml