همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

نرم افزاری آفاق | Afagh Soft

معرفی شرکت نرم‌افزاری آفاق

قدرت آفاق در افراد توانا و با استعداد و فرهنگی مبتنی بر پیشرفت و سخت‌کوشی نهفته است و هر کس می‌تواند تغییر کند، یاد بگیرد و رشد کند. ما معتقدیم می‌توان پتانسیل‌ها را پرورش داد.

معرفی شرکت نرم‌افزاری آفاق

شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فن‌آوری اطلاعات قرن) در سال 1381 تأسیس شد. فعالیت اصلی شرکت در دو حوزه بانکداری الکترونیک و سازمان نظام مهندسی الکترونیک متمرکز بوده و در هر دو حوزه، محصولاتی جامع و فناورانه دارد. تایید فنی محصولات و اخذ رتبه سوم از شورای عالی انفورماتیک گواه بر توانمندی‌های فنی شرکت است و باعث شد در سال 1394 موفق به اخذ مجوز دانش بنیان از معاونت علمی ریاست جمهوری شود و از منظر بنیاد نخبگان، به‌عنوان سرآمد دانش‌بنیان فناوری اطلاعات معرفی گردد. تلاش تیم شرکت، عرضه محصولی با کیفیت و کسب رضایت کارفرمایان است و توانسته با تکیه بر ارزش های خود مشتریان ارزشمندی را در فهرست استفاده کنندگان از نرم­ افزارهای آفاق داشته باشد.

فرهنگ کاری شرکت نرم‌افزاری آفاق

ما چشم اندازی بلند مدت داریم.

فرهنگ کاری شرکت نرم‌افزاری آفاق

• متعهد و پاسخگو
ما به هر تعهدی که با مشتریان یا همکارانمان داشته باشیم، عمل نموده و در قبال آن پاسخگو هستیم. پایبندی به تعهدات، جزء ارزش‌های اساسی آفاق است.
• صمیمی و کوشا
ارتباطات ما در داخل شرکت دوستانه و دور از سلسله مراتب سازمانی است، در عین حال هر کس وظیفه خود را به خوبی می‌داند و تمام تلاش خود را جهت انجام هر چه بهتر آن، به کار می‌گیرد.
• پایبندی به رفتار سالم اقتصادی
ما در ارتباط با مشتریان و جذب منابع مالی، خود را ملتزم به داشتن رفتار سالم اقتصادی نموده‌ایم و معتقد هستیم اولین وظیفه ما پرداخت حقوق به همکارانمان از منابع درآمدی پاک است.
• ثبات و امنیت شغلی
سابقه فعالیت طولانی مدت، بیانگر آن است که حوزه‌های کاری، شرکت به ثبات رسیده و ما همکاران خود را برای اهداف و چشم اندازهای بلند مدت انتخاب می‌کنیم.

مزایای همکاری با شرکت نرم‌افزاری آفاق

بزرگ بودن جامعه آماری مشتریان شرکت و اهمیت بالای کارکرد مالی و سازمانی نرم افزارهای آفاق، تضمین کننده آن است که ما برای محصولاتی با ارزش کار می‌کنیم و این امر با حضور در جمع نخبگان و متخصصین آفاقی و استفاده از دانش و تجربه یکدیگر اتفاق می‌افتد. ما معتقدیم همکاری سازنده بر پایه‌ اعتماد متقابل شکل می‌گیرد، لذا با رعایت تعهدات خود این اعتماد را در بین مشتریان و همکاران خود به وجود آورده‌ایم. پرداخت به موقع حقوق، بیمه، وام پرسنلی، پیشرفت شغلی و آرامش محیط کاری از جمله مهمترین تعهدات شرکت نسبت به آفاقیان است. همچنین پذیرش به عنوان امریه، در شرکت دانش بنیان آفاق، امکان پذیر است.

مزایای همکاری با شرکت نرم‌افزاری آفاق

روحیه تیمی، عملکرد پروژه‌ای و گروه‌ها تخصصی، سه ضلع مثلث پابکی آفاق را تشکیل می‌دهد. کار تیمی باعث بهبود کیفیت و سرعت کارها، پرورش خلاقیت، تسهیل انتقال دانش و توانایی، افزایش صمیمیت و همدلی بین همکاران و کاهش تعارضات کاری می‌شود.

image/svg+xml