همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ادوایزد | Adwised

تاسیس در ۱۳۹۵ تبلیغات، بازاریابی و برندسازی ۱۱ تا ۵۰ نفر www.adwised.com/
معرفی شرکت ادوایزد

بهترین محیط کار، جایی که هم از پیشرفت شخصیت رضایت داشته باشی، هم محیطش بهت آرامش بده.اینجا ، زندگی ما اونجوری که باید میگذره.

معرفی شرکت ادوایزد

ادوایزد از سال 1395 و با ایده پردازی و همکاری یک تیم پر انرژی و پر شور شکل گرفت و در زمینه تبلیغات دیجیتال فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون یکی از بازیگران اصلی عرصه فعالیت خود به شمار می رود. انتظار ما در آژانس تبلیغات دیجیتال ادوایزد قدم نهادن بر لبه تکنولوژی های روز دنیا و ارائه پکیج خدماتی گسترده و تنوع جهت تامین نیازمندی های مشتریان است.

فرهنگ کاری شرکت ادوایزد

توی ادوایزد مسئولینت پذیری مهمتر از اشتباه نکردنه.

فرهنگ کاری شرکت ادوایزد

فرهنگ کاری در مجموعه ادوایزد با خلاقیت تنها در یک فضا با روحیه تیمی و ایده پردازی خلق می شود. باور ما در ادوایزد این است که برای بهینه کردن عملکرد و کارایی خود ، باید از مسیر بروکراسی و رویکردهای سنتی مدیریت عبور کرده و در یک بستر همکاری تیمی ، همه پتانسیل ها و ظرفیت و کارآمد های موجود در تیم خود را بالفعل کنیم. داشتن یک محیط پویا و شاد با ساختاری مسطح ، با توجه به زمینه ادوایزد که تبلیغات دیجیتال است دو رکن اصلی در پیشبرد اهداف مذکور میباشد. در آژانس تبلیغات ادوایزد، مهمترین سرمایه ما، اعضا و نفرات تیم هستند.

مزایای همکاری با شرکت ادوایزد

منابع انسانی مهمترین و ارزشمندترین دارایی و سرمایه ادوایزد به شمار می‌رود و ما همواره تلاش می‌کنیم با مهیا کردن یک محیط گرم و صمیمی و منعطف، ضمن فراهم آوردن شرایط رشد و توسعه فردی اعضای مجموعه،ادوایزد را در حرکت به سمت اهداف و رسالت خود یاری رسانیم. این دیدگاه در تمامی رویکردها و فرآیندهای جاری مجموعه، از شناوری ساعت کاری و اختصاص محیطی برای استراحت و بازی برای رهایی از خستگی ناشی از چالش‌ های فکری روزانه تا انجام مصاحبه های استعداد محور به چشم می‌خورد. ما مفتخریم که شایستگی محوری را زندگی می‌کنیم.

مزایای همکاری با شرکت ادوایزد

چیزی که من از ادوایزد دوست دارم تنوع کاری و تعدد ارتباطاته ، که باعث میشه هیچ چیز برات یکنواخت و تکرار نشه.

image/svg+xml