همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

یوتا | UTTA

تاسیس در ۱۳۹۹ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر utta.ir
معرفی شرکت یوتا

در محیط امن و شاد یوتا، انجام کار در هر تخصصی، لذت‌بخش است. در خانواده‌ی یوتا، در کنار رشد تیمی، رشد و توسعه‌ی فردی به بهترین شکل اتفاق می‌افتد. هدف یوتا، ایجاد لحظه‌های ارزشمند و رسیدن به موفقیت‌های تیمی و فردی‌ست.

معرفی شرکت یوتا

شرکت یوتا با بیش از یک دهه تجربه‌ی موفق در زمینه‌های طراحی وب سایت، سئو و بهینه‌‌سازی وب سایت، برنامه‌نویسی اختصاصی وب و موبایل و ... فعالیت می‌کند. تلاش یوتا همواره بر این است تا رضایت مشتریان را جلب کرده و بتواند بهترین پیشنهادها را برای بهبود روند کسب و کارشان ارائه دهد. بزرگ‌ترین سرمایه‌ی یوتا، برخورداری از حضور همکاران زبده، حرفه‌ای و بااخلاق می‌باشد. تلاش همکاران ما ارائه‌ی بهترین خدمات به صاحبین مشاغل و کمک به توسعه‌ی روزافزون فعالیت‌ها و پایدار کردن کسب و کار آن‌هاست. این برند از سال ۱۴۰۰ تحت عنوان شرکت تیوان هوشمند چیتا به شماره ثبت 54158 به ادامه‌ی فعالیت می‌پردازد.

فرهنگ کاری شرکت یوتا

کار کردن در یوتا نیازمند سخت‌کوشی است ولی شوق رسیدن به اهداف مشترک در تک‌تک اعضای خانواده یوتا، این مهم را بسیار آسان نموده است.

فرهنگ کاری شرکت یوتا

ما اینجا یک خانواده‌ایم. اعضای این خانواده را نیروهای جوان، باانگیزه، متخصص، کاربلد و دارای اهداف بزرگ و برنامه‌های دقیق برای رسیدن به موفقیت‌های تیمی و فردی تشکیل داده است. محیط امن، شاد و دور از استرس یوتا، مسیر رسیدن به موفقیت‌های روزافزون را هموارتر کرده است. اینجا جایی است که تلاش برای رسیدن به اهداف گروه و کسب موفقیت‌های تیمی، قطعا پیشرفت‌های فردی، رشد سطح دانش و سواد علمی و تخصص فرد به فرد همکاران را نیزدر پی دارد. ارتقای سطح دانش و افزایش تجربه‌‌های جدید در حوزه‌ی تخصصی همکاران، کوچک‌ترین اتفاق مثبت در این مجموعه است. ما اینجا، همه‌ی شرایط را برای تجربه‌ی بهترین و ارزشمندترین لحظه‌ها در محیط کار، برای اعضای این خانواده فراهم کرده‌ایم و با افتخار، به اعضای جدید این خانواده خوش‌آمد می‌گوییم.

مزایای همکاری با شرکت یوتا

در شرکت یوتا همه چیز برای تجربه‌ی ساعات کاری شاد و دور از هیاهو و استرس فراهم است. حضور نیروهای جوان، فعال، باانگیزه، متخصص و کاربلد، علاوه‌بر تجربه‌ی انجام پروژه‌های تخصصی و سطح بالا، موجب افزایش سطح علمی و دانش فردی نیز می‌شود و موفقیت‌های تیمی، می‌تواند رزومه‌ی بسیار مناسبی برای فرد به فرد همکاران نیز باشد. ارائه‌ی بیمه تامین اجتماعی، ایجاد محیطی امن و شاد، بزرگداشت مناسبت‌های مهم در شرکت و ... از جمله مزایای فعالیت در شرکت یوتاست. قرار گرفتن شرکت در مرکز پرتردد شهر و وجود امکانات رفاهی مانند غذاخوری، مهد کودک و ... رفت و آمد و سایر مسائل را برای همکاران آسان‌تر کرده است.

مزایای همکاری با شرکت یوتا

قطعا یکی از آرزوهای یک برنامه‌نویس توسعه‌ی ایده‌های خلاقانه است و وقتی یک تیم حرفه‌ای و متخصص برای اعمال نوآوری‌های جدید از شما حمایت کند، لذت کار چند برابر می‌‌شود. خانواده‌ی یوتا؛ حامی ایده‌های خلاقانه‌ی شماست.

image/svg+xml