همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

3گام | 3gaam

تاسیس در ۱۳۹۲ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر 3gaam.com
معرفی شرکت 3گام

در 3گام شما همواره با مسائل و چالش های جدیدی رو به رو خواهید شد و در تیمی دوستانه و حرفه ای، دانش و تکنولوژی های روز را برای حل آنها به کار خواهید برد.

معرفی شرکت 3گام

"3گام"، مجموعه فعال در حوزه IT و هوش مصنوعی است که در سال 92 توسط گروهی از رتبه های برتر و نخبه های آزمون های سراسری، ارشد و دکتری راه اندازی شده است. هدف ما در 3گام استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و ترکیب آن با علوم رواشناسی و آموزش، برای" لذت بخش تر کردن مطالعه و ایجاد نظامی هوشمند برای برنامه ریزی" می باشد. ما امید داریم که بتوانیم با ارائه محصولات و خدمات در سطح بین المللی بتوانیم نقش مهمی در هوشمند سازی مطالعه در سطح ملی و جهانی ایفا کنیم. در حال حاضر محصولات نهایی شده و پروژه های در دست اقدام ما، در سطح ملی بی نظیر و در سطح جهانی کم نظیر هستند. خیلی خوشحال هستیم که در این مسیر توانسته ایم جایزه نوبل کارآفرینی را کسب کنیم و همچنین 3گام توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق شناسایی و به ثبت رسیده است.

فرهنگ کاری شرکت 3گام

در 3گام تمام سعی خود را می کنیم، همانقدر که به جلب رضایت مشتریان اهمیت می دهیم به جلب رضایت همکاران هم اهمیت بدهیم.

فرهنگ کاری شرکت 3گام

نگاه ما در 3گام در توجه به همه ذینفعان و برقراری روابط پایدار و سودمند بین همه آن ها خلاصه می شود. ذینفعان ما در فرآیند های مختلف می توانند متفاوت باشند. وقتی یک طرف این ذینفعان مشتری باشد همه ما به عنوان یک مجموعه تلاش داریم تا بتوانیم بهترین محصول و خدمت را به او ارائه دهیم و البته همانطور که از کارمندان انتظار ذهنیت و عملکرد مشتری مدار را داریم معتقدیم که در درون سازمان هم در ارتباط با یکدیگر ذینفعان هم هستیم و تمام سعی خود را می کنیم، همانقدر که به جلب رضایت مشتریان اهمیت می دهیم در جلب رضایت همکاران در بخش های مختلف هم به عنوان ذینفعان مجموعه کوشا باشیم.

مزایای همکاری شرکت 3گام

اولین مزیت کار در 3گام حضور بین جمع جوان، خلاق و پرانرژی است که افراد با زمینه های کاری مختلف به هم در جهت رشد، یادگیری و بهبود عملکرد کمک می کنند. حضور در این جمع دوستانه باعث نشاط و خستگی ناپذیری می شود. همچنین ما معتقدیم که به عنوان یک خانواده باید به همه جوانب شغلی و رفاهی همکاران اهمیت دهیم تا بتوانیم ضمن جلب رضایت همکاران به بهره وری بیشتر دست پیدا کنیم.
•قابلیت یادگیری، رشد و امکان پیشرفت شغلی در مجموعه
•بهره مندی از بیمه تکمیلی
•سرو صبحانه ی روزانه در شرکت
•برگزاری جشن تولد پرسنلی
•اتاق سرگرمی ( فوتبال دستی)

مزایای همکاری شرکت 3گام

3گام یعنی لذت یادگیری و یاد دادن، چون با چالش های مختلف کاری می تونیم مهارت های بیشتری یاد بگیریم.

image/svg+xml