جابینجا رو دوست داری؟ در رای‌گیری مردمی جشنواره وب به جابینجا رای بده!
معرفی دوره‌های آکادمی جهش

معرفی دوره‌های آکادمی جهش

ورود به بازار کار همواره مستلزم کسب دانش و مهارت‌هایی خاص است. ممکن است افراد در دوران تحصیل خود قادر به کسب مهارت‌های لازم برای مشاغل مختلف به طور کامل نشوند و برای تکمیل دانش و مهارت‌های خود و آغاز کار نیاز به آموزش داشته باشند. برخی می‌پندارند که آغاز کار و کسب تجربه می‌تواند در پیشرفت و به دست آوردن مهارت‌های مورد نیاز به آن‌ها کمک کند. البته این فرضیه می‌تواند درست باشد؛ اما کارفرمایان معمولا هنگام استخدام افراد تازه‌کار از آن‌ها توقع دارند که تا حدی تجربه و مهارت‌های مورد نیاز برای موقعیت شغلی مورد نظر خود را داشته باشند. بنابراین شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی می‌تواند قدم مناسبی برای ورود به بازار کار باشد.

آکادمی جهش با همکاری اساتیدی که چهره‌های سرشناسی در اکوسیستم استارتاپی ایران هستند، دوره‌هایی را برگزار می‌کند که هدف آن ارائه محتوای آموزشی باکیفیت و کاربردی است. شرکت در این دوره‌ها برای یادگیری کار گروهی و ورود به فضای کاری در حوزه مورد علاقه شما بسیار مفید است. دوره‌ها به صورت کوتاه‌مدت برگزار می‌شوند و در پایان دوره امکان یافتن فرصت‌های شغلی مناسب در شرکت‌های معتبر برای شرکت‌کنندگاه وجود دارد.

این دوره‌ها در دانشگاه‌های شهید بهشتی، شریف، امیرکبیر و خواجه نصیر تهران در حال برگزاری هستند. تاریخ برگزاری دوره‌ها از 9 آذر تا 7 دی است و تمامی دوره‌ها در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شوند.

برای مشاهده دوره‌ها و ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام دوره‌ها


پاسخ دهید

در Linkedin به‌روز باشید

روی Follow کلیک کنید تا فرصت‌های شغلی و مقالات آموزشی را در لینکدین به صورت روزانه دریافت کنید:

استخدام شوید! رایگان!

  • جستجو و ارسال رزومه به آگهی‌های استخدام بیش از ۳۰۰۰ شرکت ایرانی
  • رزومه‌ساز رایگان
  • دریافت فرصت‌های شغلی جدید مرتبط از طریق ایمیل (Job Alert)
  • شناخت محیط کار و فرهنگ سازمانی شرکت‌های در حال استخدام
image/svg+xml